ZAJÍC POHÁNKOVÝ NÁPOJ

Kód tovaru:
T05695
Výrobca:
Dostupnosť:
Na objednávku
Balenie:
práškový 1x350 g
Bežná cena s DPH 20%:
2.60 €
Zadajte počet kusov:

Nápoje ZAJÍC možno použiť všade tam, kde obyčajné mlieko. Sú vhodné na prípravu mliečnych nápojov, cereálnych raňajok, pudingov, polievok, omáčok, cesta ale tiež i do kávy alebo čaju. Sú ľahko rozpustné a nezrážajú sa.

Zloženie: sušený kukuričný sirup, čiastočne hydrogénovaný sójový olej, pohánková múka 7%, sladidlo maltitol, tepelne upravená sója, regulátor kyslosti fosforečnan draselný, emulgátor E471, protispekavá látka oxid kremičitý, soľ, stabilizátor karagenan, prírodne identická smotanová aróma, prírodne identické farbivo karotén. 
Priemerné výživové hodnoty v 100g výrobku: Využiteľná energia: 2110 kJ/504 kcal, Bielkoviny: 3,04 gl, Sacharidy: 70,8 g, Vláknina: 1,71 g, Tuky: 23,11 g - nasýtené: 5,5 g - nenasýtené: 16,78 g - polynenasýtené: 0,82 g, Sodík: 0,066 g, Cholesterol: < 5 mg, Laktóza: < 0,03 g Gliadin: < 5 mg.

 

Pohánkový nápoj je vhodný na prípravu raňajkového nápoja, kokteilu, kakaa, cereálnych raňajok, pudingu, polievok, omáčok, cesta a je výbornou pochúťkou do kávy a čaju. Je možné ho použiť všade tam, kde klasické mlieko - stačí pripraviť nápoj podľa návodu na prípravu. Pri používaní sa nezráža a je rýchlo rozpustný. Viac na adcc.sk

Váš e-mail:
Meno, priezvisko:
Predmet:
Správa:
Pridajte prvý príspevok do diskusie
Meno, priezvisko:
Správa:
Overenie:
7 + 12 =
close
Operátori nie sú prítomní. Zanechajte nám odkaz alebo nám napíšte neskôr.
Meno, priezvisko:
Váš e-mail:
Predmet: