topnatur VLÁKNINA PRE DETI

Kód tovaru:
T02812
Výrobca:
Dostupnosť:
Skladom
Balenie:
plv 1x100 g
Bežná cena s DPH 20%:
4.50 €
Zadajte počet kusov:

Vláknina často chýba v strave detí. Predpripravené potraviny, či strava typu "fast food" môže znamenať menej prírodných balastných látok v potrave.

Ak sa vám zdá, že vaše dieťa má problémy, či dokonca bolesti pri pohybe stolice v črevách, môže to byť prvým príznakom nedostatku vlákniny či tekutín v jeho strave.

V takom prípade je na rodičoch, aby sa pokúsili zvýšiť prísun vlákniny svojmu dieťaťu a to buď vo forme cereálií, ovocia či zeleniny.

Samozrejme, ono sa to ľahko povie, ale horšie realizuje, pretože deti dávajú prednosť rôznym hamburgerom a sýteným nápojom pred ovocím a zeleninou.

VLÁKNINA PRE DETI je výnimočnou zmesou rozpustnej a nerozpustnej vlákniny, ktorá pomáha v tráviacom ústrojenstve vytvárať veľmi jemný gél. Tým napomáha udržiavať nestrávené zvyšky potravy vlhké a má teda "čistiaci" účinok. V kombinácii s ostatnými ingredienciami výrobku vytvára jemný prášok, ktorý sa ľahko rozmieša vo vhodnej tekutine a dieťa ho tak môže relatívne ľahko konzumovať.

Výživový doplnok s vysokým obsahom vlákniny, vhodné pre deti od ukončeného 6. mesiaca. S prírodnými zložkami (ovsenný extrakt, inulín) a živými kultúrami (Bifidobacterium breve, Bifidobacterium infantis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus delbrueckii susp. bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus). Viac na adcc.sk

Váš e-mail:
Meno, priezvisko:
Predmet:
Správa:
Pridajte prvý príspevok do diskusie
Meno, priezvisko:
Správa:
Overenie:
23 + 25 =

Podobný tovar

close
Operátori nie sú prítomní. Zanechajte nám odkaz alebo nám napíšte neskôr.
Meno, priezvisko:
Váš e-mail:
Predmet: