Kozmetika
SANCTUARY SPA
SANCTUARY SPA SPEVNUJUCI A VYHLADZUJUCI OLEJOVY KREM S OF15

SANCTUARY SPA

SANCTUARY SPA SPEVNUJUCI A VYHLADZUJUCI OLEJOVY KREM S OF15

Kód tovaru:
T10031
Dostupnosť:
Na objednávku
Balenie:
50ML KOD:S9919 NORMALNA/SUCHA PLET 24H HYDRATACIA
Bežná cena:
Kontaktujte nás

REVERSE - OLEJOVÝ KRÉM S OF 15 50ml

Pleť je pevnejšia, vyplnená a vzhľad vrások redukovaný už za 4 týždne.

24 h hydratácia

NORMÁLNA/SUCHÁ PLEŤ

V SANCTUARY SPA  oslavujeme prirodzenú krásu žien v každom veku.

Keďže máme viac ako 35 rokov skúseností v odbore starostlivosti o vašu pleť, chceme, aby ste vyzerali krásne, cítili sa chránené, s pleťou rozžiarenou jasom mladosti. Pokožka má v rôznom veku absolútne unikátne potreby a každý náš rad starostlivo kombinuje tú najlepšiu zmes účinných prírodných ingrediencií a čistých esenciálnych olejov, ktoré zaručujú viditeľné výsledky.

 

Pleť má unikátne potreby v každom veku. Podporením jej prirodzených mechanizmov však vieme bojovať so známkami starnutia a pleť opäť nadobudne mladistvý a zdravý jas. Čisté esenciálne oleje a prírodné ingrediencie sa spájajú  v našom rade REVERSE pre vyplnenú, pevnú a vyhladenú pleť.

Redukuje vrásky, intenzívne hydratuje a pleť zanechá plnšiu a pevnejšiu.

Aktívna zmes vitamínu A, oleja z babassu a jedinečnej vyživujúcej morskej riasy (alaria esculenta) známej ako “dar oceánu pre večnú mladosť”, sa spojili do tohto bohatého olejového krému pre pleť plnú komfortu.  Ochranný závoj revitalizujúcej hydratácie zanechá pokožku vyplnenú, pevnejšiu a omladenú, vrásky sú redukované už po 4 týždňoch.

Na podporu prirodzených obranných mechanizmov, tento krém s UV faktorom zahalí vašu pleť do závoja ochrannej hydratácie až na 24 hodín. Pleť je jemná, hladká a hydratovaná po celý deň. Perfektne vyvážený pre normálnu až suchú pleť.

Dermatologicky testované. Prírodne parfumované výťažkami z rastlín a esenciálnymi olejmi. Sme proti testovaniu na zvieratách. Bez parabénov

Váš e-mail:
Meno, priezvisko:
Predmet:
Správa:
Pridajte prvý príspevok do diskusie
Meno, priezvisko:
Správa:
Overenie:
18 + 23 =

Podobný tovar

close
Operátori nie sú prítomní. Zanechajte nám odkaz alebo nám napíšte neskôr.
Meno, priezvisko:
Váš e-mail:
Predmet: