Kozmetika
SANCTUARY SPA
SANCTUARY SPA SPEVNUJUCI A VYHLADZUJUCI GEL-KREM S OF 15

SANCTUARY SPA

SANCTUARY SPA SPEVNUJUCI A VYHLADZUJUCI GEL-KREM S OF 15

Kód tovaru:
T10032
Dostupnosť:
Na objednávku
Balenie:
50ML KOD:S9902 NORMALNA/ZMIESANA PLET 24H HYDRATACIA
Bežná cena:
Kontaktujte nás

REVERSE - GÉL – KRÉM S OF 15 50ml

Pleť je pevnejšia, hladšia, vyzerá zdravšie a vzhľad vrások je redukovaný už za 4 týždne.

24 h hydratácia

NORMÁLNA/ZMIEŠANÁ PLEŤ


V SANCTUARY SPA  oslavujeme prirodzenú krásu žien v každom veku.

Keďže máme viac ako 35 rokov skúseností v odbore starostlivosti o vašu pleť, chceme, aby ste vyzerali krásne, cítili sa chránené, s pleťou rozžiarenou jasom mladosti. Pokožka má v rôznom veku absolútne unikátne potreby a každý náš rad starostlivo kombinuje tú najlepšiu zmes účinných prírodných ingrediencií a čistých esenciálnych olejov, ktoré zaručujú viditeľné výsledky.

Pleť má unikátne potreby v každom veku. Podporením jej prirodzených mechanizmov však vieme bojovať so známkami starnutia a pleť opäť nadobudne mladistvý a zdravý jas. Čisté esenciálne oleje a prírodné ingrediencie sa spájajú  v našom rade REVERSE pre vyplnenú, pevnú a vyhladenú pleť.

Napomáha redukovať vrásky, intenzívne hydratuje a pleť zanechá plnšiu a pevnejšiu.

Aktívna zmes vitamínu A, Matrixyl Synthe´6 TM a jedinečná vyživujúca morská riasa (alaria esculenta) “dar oceánu pre večnú mladosť”, sa spojili do tohto sviežeho gélového krému. Vašu pleť zahalí do ochranného závoja revitalizujúcej hydratácie a zanechá ju vyplnenú, pevnejšiu, vrásky sú redukované už po 4 týždňoch.

Na podporu prirodzených obranných mechanizmov, tento krém s UV faktorom zahalí vašu pleť do závoja ochrannej hydratácie až na 24 hodín. Pleť je jemná, hladká a hydratovaná po celý deň. Perfektne vyvážený pre normálnu až zmiešanú pleť.

Dermatologicky testované. Prírodne parfumované výťažkami z rastlín a esenciálnymi olejmi. Sme proti testovaniu na zvieratách. Bez parabénov.

Váš e-mail:
Meno, priezvisko:
Predmet:
Správa:
Pridajte prvý príspevok do diskusie
Meno, priezvisko:
Správa:
Overenie:
7 + 2 =

Podobný tovar

close
Operátori nie sú prítomní. Zanechajte nám odkaz alebo nám napíšte neskôr.
Meno, priezvisko:
Váš e-mail:
Predmet: