Veterinárne prípravky
Iné zvieratá
NUTRIMIX PRE ODCHOV HYDINY 1 K

NUTRIMIX PRE ODCHOV HYDINY 1 K

Kód tovaru:
T01803
Dostupnosť:
Na objednávku
Balenie:
1KG A.U.V
Bežná cena s DPH 20%:
2.61 €
Zadajte počet kusov:

Kompletná prísada biologicky účinných látok do krmiva. 


 Zloženie: Vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín K3, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, niacín, pantotenan vápenatý, cholín, metionín, lyzín, vápnik, fosfor, sodík, železo, meď, zinok, mangán, kobalt, jód, selén.

 Dávkovanie
kurčatá, káčatá, húsatá do 8 týždňov veku 30 - 60 g na 10 kusov a deň 1 - 2 polievkové lyžice, 
nad 8 týždňov veku 60 g na 10 kusov a deň 2 polievkové lyžice. 
Morky, perličky do 8 týždňov veku 30 - 75 g na 10 kusov a deň 1- 2,5 polievkovej lyžice nad 8 týždňov veku 90 g na 10 kusov a deň 3 polievkové lyžice.

 Indikácie: kompletná kŕmna prísada Nutrimix je určená pre drobnochovateľov a maloodchovy. Pridáva sa do kŕmnej dávky hydiny, ktorú tvoria prevažne obilné šroty, kuchynské zvyšky a ďalšie vlastné krmivá.

 Zloženie Nutrimix-u a v ňom obsiahnuté biologicky účinné látky, t.j. vitamíny, minerálne látky, metionín a kŕmna soľ umožňujú chovateľom doplniť neplnohodnotnú kŕmnu dávku na potrebnú úroveň. Táto optimalizovaná výživa zaisťuje životaschopnosť a dobrý zdravotný stav mladej hydiny, podstatne zvyšuje prírastky hmotnosti a zlepšuje využitie prijatého krmiva.

 Spôsob použitia: Nutrimix sa podáva zvieratám denne, podľa doporučeného dávkovania rovnomerne zamiešaný do krmiva. Na začiatku odchovu alebo výkrmu používajte nižšiu doporučenú dávku Nutrimix-u a postupne zvyšujte podľa veku hydiny až na hornú doporučenú dávku Nutrimix-u.

 Poznámka: 1 polievková lyžica obsahuje cca 30 g prípravku.
Váš e-mail:
Meno, priezvisko:
Predmet:
Správa:
Pridajte prvý príspevok do diskusie
Meno, priezvisko:
Správa:
Overenie:
20 + 23 =
close
Operátori nie sú prítomní. Zanechajte nám odkaz alebo nám napíšte neskôr.
Meno, priezvisko:
Váš e-mail:
Predmet: