JAMIESON JOINT RELIEF

Kód tovaru:
T10401
Dostupnosť:
Na objednávku
Balenie:
60TBL
Bežná cena s DPH 20%:
21.70 €
Zadajte počet kusov:

Joint RELIEF 60 tbl.

(BodyGUARD Anti-Inflammatory)

Boswelia, kurkuma a zázvor podporujú normálny stav kĺbov a kostí a zaisťujú reguláciu zápalových reakcií. Kurkuma prispieva k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému. Zázvor podporuje optimálny svalový tonus, vitalitu, energiu a pomáha proti únave.

Každá tableta obsahuje:

Meriva® (Curcumin Phytosome®) ... 500 mg

(Curcuma longa L., podzemok/komplex sójový lecitín)

Boswelia (Boswellia serrata, rastlina) ... 10 mg

Zázvor (Zingiber officinal, podzemok) ... 10 mg

Ďalej obsahuje: fosforečnan vápenatý, celulóza, modifikovaná celulózová guma, kremičitan vápenatý, rastlinný stearan horečnatý, hydroxypropylcelulóza, rozpustná celulóza, karnaubský vosk.

 

Obmedzenia

Upozornenia a bezpečnostné opatrenia: Tehotné a dojčiace ženy, pacienti so žlčovými kameňmi, pri obštrukciách žlčovodu, žalúdočných vredoch alebo nadmernej tvorbe žalúdočnej kyseliny by sa mali o užívaní doplnku poradiť s lekárom. Pri zhoršujúcich sa alebo pretrvávajúcich ťažkostiach sa poraďte s lekárom. Pri alergickej reakcii prerušte používanie. Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

dospelí – 2 tablety denne

Výživový doplnok s rastlinnými výťažkami Boswelia (Boswellia serrata, rastlina), Kurkuma (Curcuma longa L., podzemok) a Zázvor (Zingiber officinal, podzemok). Viac na adcc.sk

Váš e-mail:
Meno, priezvisko:
Predmet:
Správa:
Pridajte prvý príspevok do diskusie
Meno, priezvisko:
Správa:
Overenie:
23 + 2 =

Podobný tovar

Ku JAMIESON JOINT RELIEF si kúpili aj

close
Operátori nie sú prítomní. Zanechajte nám odkaz alebo nám napíšte neskôr.
Meno, priezvisko:
Váš e-mail:
Predmet: