Zdravý životný štýl
SUPERFOODS
ISWARI RANAJKOVA ZMES MACA, MORUSA, JAHODY BIO

SUPERFOODS

ISWARI RANAJKOVA ZMES MACA, MORUSA, JAHODY BIO

Kód tovaru:
T10312
Tovar sa nepredáva
Balenie:
360G BEZLEPKOVA, S POHANK.KRUPICOU, MANDLOVOU MUKOU, NAKLICENY OVOS

Iswari Raňajková zmes maca - moruša - jahoda BIO 360 g

Raňajková zmes Iswari s ovocím sú zdravými a veľmi chutnými raňajkami, ktorú ocenia konzumenti bez rozdielu veku.

Raňajková zmes Iswari Maca-moruše-jahodavám dodá po ránu potřebnouenergii a je zdravým aj chutným štartom do nového dňa. Jedinečný koktail zdravých ingrediencií je namiešaný do zmesi, ktorá má lahodnú a sviežu chuť. Pomocou mlieka alebo vody zmes ľahko premeníte v perfektný a skvele vyvážené raňajky pre deti i dospelých. Raňajková zmes má rýchlu a nenáročnú prípravu, dokonale vás zasýti a vďaka pomaly vstrebateľným sacharidom nebudete mať ešte dlho po jej konzumácii pocit hladu. Zmes je vhodná najmä pre športovcov, pre osoby, ktoré potrebujú dodržiavať diétny plán a pre tých, ktorí chcú žiť zdravým životným štýlom.

Raňajková zmes obsahuje rad špeciálne vybraných ingrediencií s mimoriadnymi nutričnými kvalitami, ktoré neboli spracovávané pri teplote vyššej ako 42 ° C a zachovávajú si tak plnohodnotné nutričné ​​zloženie. Pre dosiahnutie maximálne lahodnej chuti je zmes dosladený kokosovým cukrom - nerafinovaným sladidlom s množstvom minerálov, ktoré má mierny karamelový nádych a nízky glykemický index. Zmes obsahuje vysoký podiel pomaly stráviteľných sacharidov, ktoré dodávajú telu energiu na dlhú dobu a nezaťažujú organizmus nezdravými cukry.

Dávkovanie:
4 veľké polievkové lyžice zmesi zalejte maximálne 42 ° C teplým mliekom alebo vodou. Zmes zamiešajte a čakajte 2 minúty. Pre ešte lepšiu chuť pridajte plátky čerstvého ovocia. Môžete dosladiť sirupom z agáve či kokosovým cukrom. Zmes je možné prisypať do cereálne kaše a zvýšiť tak jej nutričnú hodnotu, zamiešať do jogurtu, alebo pridať do tvarohu.

Zloženie:

- bio pohánková krupica
- bio bezlepkový ovos naklíčený - vločky
- bio mandľová múka
- bio kokosový cukor
- bio moruša 8%
- bio maca 3%
- bio jahody lyofilizovanej 4%

Balenie:
360 g


Váš e-mail:
Meno, priezvisko:
Predmet:
Správa:
Pridajte prvý príspevok do diskusie
Meno, priezvisko:
Správa:
Overenie:
14 + 8 =
close
Operátori nie sú prítomní. Zanechajte nám odkaz alebo nám napíšte neskôr.
Meno, priezvisko:
Váš e-mail:
Predmet: